דרקוניקון 2019 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון 2019
כנס המשחקים של הקיץ
תל-אביב, 29-30 באוגוסט

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות

כניסה לרישום מוקדם

הרישום המוקדם לדרקוניקון 2019 ייפתח בתחילת אוגוסט. הרישום המוקדם מאפשר לכם להבטיח את מקומכם במשחקים שמעניינים אתכם. נזכיר שתמיד ניתן גם להרשם בכנס עצמו.

סינון ארועים

רשימת המשחקים בדרקוניקון 2019

זוהי רשימה חלקית, הרשימה הסופית תתפרסם בתחילת אוגוסט

מנחה: גדעון אורבך
סוג: משחק תפקידים שולחני
יום: 24 באוגוסט
שעות: 10:00 - 13:30
זהו משחק היכרות עם עולם המערכה החדש מלסטרה; ומיועדת לחבורת דמויות ברמת מתחיל.
יש ליצור קשר עם המנחה בדואר אלקטרוני טרם הפגישה בכדי לבחור דמויות (gideon.or את ג'ימייל).
את הדמויות לבחירה אפשר למצוא כאן: http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/adventures/dr2018_intro.html ,
והן יחולקו בשיטת "כל הקודם זוכה".

*****

לפני שני דורות, רעדה האדמה והחריבה את האימפריה האנ'מירית; הרים התמוטטו; יערות הפכו לגהינום רעיל; ערים גלשו מטה ונבלעו בתוך מימי האוקיאנוס. מזלה של בקעת קיירן שפר עליה, והיא נותרה כמעט כפי שהיתה – אלא שההתנפצות הגדולה ניתקה אותה כמעט כליל מהעולם החיצון, מותירה את תושביה לבדם מול ביצות וארצות פרא שהלכו והתרחבו.

אלא שכעת, שנים על שנים לאחר שהעבר הפך לזכרון עמום, שב העולם החיצון לנקוש על שעריה של הבקעה המבודדת; עוצרת שאפתנית שקמה במערב, מתעתדת לבקר בבקעה בקרוב, ולהביא עמה נסיך צעיר מטעם עצמו – בנה של המורדת האגדית (או הידועה לשמצה) שקראה תגר על האימפריה בשנים שלפני ההתנפצות הגדולה; וביחד עימו, לדרוש דרישות מרחיקות לכת.

ישנם האומרים, כי העוצרת תפתח מחדש את דרכי המסחר, ותסייע לתושבי קיירן להדוף את העוגים ואת שאר המפלצות שהפכו נועזות וחצופות יותר משנה לשנה; אחרים טוענים, כי כל כוונתה היא לשוב ולהפוך את בני קיירן לואסאלים כפופי-גב; ויש כאלו המזכירים את העובדה כי גבירתה הישנה של העוצרת, "הורד האפור" היתה כופרת אנוכית וחסרת מעצורים שהעזה להרים יד על כוהנות היהלום הנוצצות בכבודן ובעצמן – ואין כל סיבה כי הבקעה, ובוודאי אציליה, יכרעו ברך בפני ממזר בן-בלי-שם שהשריצה.

ובעוד מחלוקות מתגלעות, ואיזון עידן של שני דורות הולך ומתערער, מחליט גבר קשיש וגאה לעשות מעשה, ולהמלט מחצר בתו הפשרנית וחתנה השנוא; לצאת למסע אחד, אחרון, לזכר ימים ישנים ותפארת ניסיהם של לגיונות שנשכחו כליל מלב צעירי הבקעה.
אותו מעשה פחז של לגיונר קשיש, וחבורת הרפתקנים צעירים שמוצאת עצמה, כמעט במקרה, מעורבת בסיפור שלא בטובתה, עשוי להתגלות כאבן הראשונה במפולת סלעים קטלנית.
לכל אלו מצטרפים חלום מוזר, מוכתם בגווני צהוב עכור; יהירותה של עלמה צעירה ממוצא מיוחס, שאינה מבינה את מימדי הצרה בה היא עתידה לסבך את עצמה; עיקשותו של מחזר צעיר, שבוש במשפחת הרועים המחוספסת לתוכה נולד; ושם מוזר, מפחיד ובלתי מובן... אולי קסם ישן, ואולי זכר לישות או דבר-מה אחר אפל ושכוח מלב.
נותרו 0 מקומות פנויים מתוך 5
גילאים: מבוגרים 18+