דרקוניקון 2019 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון 2019
כנס המשחקים של הקיץ
תל-אביב, 29-30 באוגוסט

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות

כניסה לרישום מוקדם

הרישום המוקדם לדרקוניקון 2019 ייפתח בתחילת אוגוסט. הרישום המוקדם מאפשר לכם להבטיח את מקומכם במשחקים שמעניינים אתכם. נזכיר שתמיד ניתן גם להרשם בכנס עצמו.

סינון ארועים

רשימת המשחקים בדרקוניקון 2019

זוהי רשימה חלקית, הרשימה הסופית תתפרסם בתחילת אוגוסט

מנחה: אוריה רוקח
שיטה:
סוג: משחק תפקידים חי
יום: 24 באוגוסט
שעות: 10:00 - 13:30
היה זה יום קודר בעיר ונציה. הפעמונים הדהדו ברחבי ונציה באבל כאשר גופתה של הליידי תרזה קפולט, דוכסית ונציה האימתנית, נישאה אל כנסיית סן ג'ורג'ו מג'ורה בעיר. בני חמשת המשפחות החזקות בונציה: קפונה, קפולט, קורליאונה, מונטגיו וסופרנו, הביטו ממעל כאשר הורדה גופתה אל הקבר. אך למרות הרצח המזעזע, הם אינם דאגו ממותה של הליידי, אלא ממה שבא אחרי - בחירת הדוכס שיחליף אותה.

ברוכים הבאים לונציה. זוהי המאה ה-16, והעיר נשלטת על ידי חמש משפחות אצולה רבות עוצמה: קפונה, קפולט, קורליאונה, מונטגיו וסופרנו. ליידי תרזה קפולט, דוכסית העיר, הסמכות העליונה בונציה - נרצחה בדם קר. כעת, חמשת המשפחות החזקות ביותר בונציה נפגשות כדי להחליט מי ראוי להחליף את הליידי קפולט, ולקבל את התואר החזק ביותר בעיר. האם תוכלו להכריע את גורלה של ונציה?

"ונציה" הוא משחק חי המתרחש בתקופת הרנסאנס, ועוסק בתככים ופוליטיקה. המשחק נכתב על ידי קייט דייסי, סטיב הת'רלי וטים נוריס בכנס Peaky 2013. במשחק תשחקו את בני חמשת המשפחות החזקות בונציה, ותנסו להכריע את גורל העיר - ואת המחלוקת על מי ישלוט בה.
נותרו 0 מקומות פנויים מתוך 15
גילאים: בוגרים 15+