דרקוניקון 2017 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון - כנס המשחקים של הקיץ
תל-אביב, 24-25 באוגוסט 2017

כניסה לרישום מוקדם

הרישום המוקדם לכנס הסתיים, ניתן גם להרשם בקופות בכנס עצמו. נתראה בדרקוניקון!

סינון ארועים

המשחקים בדרקוניקון 2017 - מידע והרשמה

על-מנת להירשם למשחקים עלייך להיכנס לחשבון שלך או ליצור חשבון חדש - חשבון משנה קודמת לא יהיה תקף לשנה הנוכחית.

מנחה: טל שטרצר
סוג: משחק תפקידים שולחני
יום: 24 באוגוסט
שעות: 10:00 - 13:30
"לפני שישה חודשים, התפרצה מגיפה נוראית על פלנטה בשם סדסיה. הוירוס שהשתולל ללא רסן, הדביק כ-90% מהאוכלוסיה בחודש הראשון. אלפים מצאו את מותם, ורבים עוד גססו אחריהם. במהלך כל התוהו ובהו, האימפריה פעלה נמרצות, והשתלטה על הכוכב. כל סדסיה נכנסה להסגר וכוחות מיוחדים הקימו מוקדי רפואה תכופה במטרה להילחם בחולי. מאז, לא נשמע קול אחד מכיוון סדסיה. היום פורסם לראשונה, כי כוחות הרפואה של האימפריה הביאו לסיום המגיפה."

כך סיים את דברו ד"ר אנדרוס הריל לפני שהדליק את מקרן ההולוגרמה שדיקלם ברקע את החדשות המרעישות מטעם האימפריה. "בזכות עירנותו למצב הגלקסיה, הציל הקיסר את נתיניו מכל רעה. כוחות הרפואה המתקדמים הצליחו לגבור על המגיפה שפקדה את סדסיה. לא דווח על אף מקרה מוות מהמחלה בכל החודש החולף. הסגר על סדסיה ימשך עד אשר יאושר כי אין כל סיכון לשאר הגלקסיה".

בסוגרו את מקרן ההולוגרמה, פונה אליכם ד"ר הריל. "אין לי יותר מידי מה להוסיף, חוץ מהספקנות הגדולה בנדיבות הקיסר והאמפריה. נבחרתם בקפידה בכדי להסתנן לסדסיה ולחשוף את האמת. מה קורה שם, על פני הכוכב? עם מה בדיוק הכוחות מתמודדים? ובכלל, כיצד המורדים יכולים להושיט עזרה?"

אתם, שישה סוכנים של תא מורדים בהנהגת ד"ר אנדרוס הריל, נשלחתם למשימה סודית על כוכב שנמצא תחת שילטון האימפריה, אי שם בגלקסיה רחוקה רחוקה...
נותרו 6 מקומות פנויים מתוך 6
גילאים: ללא הגבלה