דרקוניקון 2018 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון - כנס המשחקים של הקיץ
תל-אביב, 23-24 לאוגוסט 2018

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות
 

אודות דרקוניקון - כנס משחקים קהילתי

דרקוניקון - בידי חובבים, עבור חובבים

דרקוניקון הוא כנס משחקים שבו אתם יכולים לשחק בכל משחק שבו אתם חפצים - משחקי תפקידים, מבוכים ודרקונים, משחקי לוח, קלפים ועוד. הכנס מאורגן על-ידי קהילת הפונדק וחובבים מכל הארץ, עבור חובבים. רבים מאנשי הסגל, המנחים והמתנדבים בכנס, התחילו כמשתתפים מהשורה.

פעם ראשונה בדרקוניקון?

ברוך הבא - אנו תמיד שמחים לפגוש משתתפים חדשים בכנס.
כנס דרקוניקון מתמקד במשחקי תחביב, כשמדובר במשחקים חברתיים המבוססים על דמיון בהם השחקנים משתפים פעולה או מתחרים אחד בשני.
סוג אחד של משחקים הם משחקי-תפקידים, מה זה משחקי תפקידים, שבהם כל שחקן מגלם דמות דמיונית. המשחק הידוע ביותר הוא מבוכים ודרקונים שמתרחש בעולם פנטזיה בהשראת שר הטבעות וספרים אחרים. דרקוניקון זו הזדמנות מצוינת לשחק בפעם הראשונה במשחק תפקידים - לבד, עם חברים או עם המשפחה.
משחקי תחביב כוללים גם משחקי-לוח שבשנים האחרונות משגשגים - לא רק משחקי קופסה כגון מונופול או סיכון אלא משחקי לוח בדמות המתיישבים של קטאן, מנצ'קין, שם-קוד וכך הלאה. בכנס תוכלו לשחק בעשרות משחקים שונים ועשירים, המיועדים לגילאים שונים, ובעלי רמות מורכבות הנעות ממשחקים בני חצי שעה ועד שלושה או ארבע שעות. סגל הכנס ישמח ללמד אותכם לשחק בהם.
הכנס כולל עוד שני סוגים של משחקים: משחקי מיניאטורות, אותם ניתן ללמוד בכנס וגם להשתתף בסדנת צביעה, או להביא מהבית צבא של "חיילים" ולהשתתף בטורניר.
משחקי קלפים אסיפים, שהידוע מתוכם הוא מג'יק, כל שחקן מרכיב לעצמו חבילת קלפים, עמם הוא מתמודד בטורניר. בכנס יש גם טורנירים מסוג דראפט, בהם רוכשים ופותחים במקום חבילות של קלפים מהם מרכיבים את החפיסה למשחק.

הצוות שלנו ישמח להדריך אותכם במהלך הכנס. אם יש לכם שאלות או קושיות, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

אודות הפונדק

הפונדק הוצאה לאור - המוציא לאור המוביל בישראל של חומר מקורי למבוכים ודרקונים ולפאת'פיינדר.
אתר הפונדק - אתר התוכן הגדול והותיק למשחקי-תפקידים ומשחקי לוח בישראל. אתם מוזמנים לקרוא מאמרים, סקירות ועוד.
פורום הפונדק - פורום קהילתי תוסס שכולל דיונים על משחקי-תפקידים, משחקים מקוונים בפורום עצמו, פורום המוקדש למשחקי לוח ועודד.