דרקוניקון 2018 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון - כנס המשחקים של הקיץ
תל-אביב, 23-24 באוגוסט 2018

כניסה לרישום מוקדם

הרישום המוקדם לדרקוניקון 2018 הסתיים, אתם מוזמנים להרשם בכנס עצמו בקופות. נתראה בדרקוניקון!

סינון ארועים

רשימת המשחקים בדרקוניקון 2018

שימו לב - המידע אינו מעודכן בזמן אמת, לבירור מקומות פנויים וסטטוס רישום למשחקים יש לבדוק בקופות

מנחה: אמיתי נדב פרץ
סוג: משחק תפקידים שולחני
יום: 24 באוגוסט
שעות: 10:00 - 13:30
"...הם חשבו שאין לכם תודעה, שבגלל שנוצרתם מדמם, אתם תעבדו ימים ולילות בלי תלונה... אבל אתם מרדתם בהם ונמלטתם אל המדבריות, הרחק מעיר המגדל המנוונת, אל החורבות המקוללות שבהן אולי מצויה התשובה..עכשיו הם בעקבותיכם, מזג האוויר הנורא נגדכם, ושבטי המדבר לא מתכוונים לרחם על איש...וכמובן, הזוועות שמחכות לכם במקום שבו אתם מקווים למצוא ישועה, שמעלות ביתר שאת את השאלה-האם החופש שווה את מחירו?..."

בני האדם לא התכוונו לוותר אחרי שהאלים השמידו את המגדל הראשון, האגדי. מחולקים לאינספור ערי מדינה, כל עיר מתחרה בשנייה במאמץ לבנות את המגדל הגדול מכולם, הם מעבידים את גזע הגולם בפרך בתחרות האובססיבית שלהם על הנהגת האנושות.
אבל למרות כל הדם והחמר, הם אפילו לא מגרדים את קצה גודלו של המגדל העצום, שנראה מכל מקום בעולם, ובינתיים, אתם מתים בהמוניכם...

אתם לא מתכוונים להמשיך בטירוף הזה.


בעולם אפל, ספק תנכ"י וספק אלילי, אתם קבוצה מוזרה של גלמים מסוגים שונים, שמצליחה להימלט למדבריות. אבל בעולם המטורף של המדבר אין חוקים, רק החמולה החזקה ביותר שורדת-ומחוץ למדבר, כבר נשכרו שכירי החרב הטובים ביותר בכדי לוודא שלא תכניסו לשאר הגלמים רעיונות. האם תצליחו להפוך לחמולה מהשורה, ולשרוד בעולם האכזר של המדבר?
האם תצליחו להימלט מהרודפים מטילי האימה שנשלחו בעקבותיכם? וכשעתיד גזע הגולם נמצא על כתפיכם, האם תהיו מוכנים לשלם את מחיר החופש?


המשחק יתנהל בשיטה נסיונית שמבוססת על עולם המבוך, וכוללת מכאניקה שבה השחקנים מנהלים ביחד חמולה בנוסף לניהול הדמויות, כך שזו ההזדמנות שלכם גם להשפיע על יצירת שיטה חדשה!
אין צורך בהיכרות מוקדמת עם העולם או השיטה.
נותרו 2 מקומות פנויים מתוך 5
גילאים: בוגרים 15+