דרקוניקון 2018 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון - כנס המשחקים של הקיץ
תל-אביב, 23-24 באוגוסט 2018

כניסה לרישום מוקדם

הרישום המוקדם לדרקוניקון 2018 הסתיים, אתם מוזמנים להרשם בכנס עצמו בקופות. נתראה בדרקוניקון!

סינון ארועים

רשימת המשחקים בדרקוניקון 2018

שימו לב - המידע אינו מעודכן בזמן אמת, לבירור מקומות פנויים וסטטוס רישום למשחקים יש לבדוק בקופות

מנחה: איתמר כהן
סוג: משחק תפקידים חי
יום: 24 באוגוסט
שעות: 12:00 - 15:30
כדור הארץ נחרב ממזמן, לפני מאות שנים, וכל מדינה עשתה כרצונה על פי יכולותיה. המדינות העשירות הצליחו להרים חלליות ולנטוש את הכוכב המת, בנו מראש מצודות ענק שיכולות להכיל מספיק אזרחים.
זהו סיפורה של מצודת אאבר, דור שביעי לפליטים ממדינת ניו יורק. מספיק זמן עבר, ובעזרת הכנה נכונה של ממשלת ארצות הברית, המצודה מצויידת כעת במיטב הטכנולוגיה, מתקדמת לרמות מרשימות ביותר. הקשר עם שאר המצודות ניתק ממזמן, וכעת אאבר עסוקה בשימור עצמי ובהתפתחות טכנולוגית. ההסכם של בני האנוש עם הקרוגונים עומד להיגמר. בתקופה שכדור הארץ עמד על סף גסיסה, משאביו הטבעיים אזלו, מה שנראה בהתחלה כפלישה נוראית של אימפריה חייזרית כובשת התגלה בסופו של יום כניצחון מרהיב של בני האנוש, אשר בתורם חתמו על הסכם שלום היסטורי תמורת פיצויים נרחבים, על פי השתתפותה של כל מדינה במאבק.
כעת, כשאאבר עומדת לאבד את הפיצויים ששומרים על כלכלתה יציבה הנשיאה קורניליה גאלד, קראה לפגישת חירום בין האנשים החשובים בעיר, בעקבות מהומות שנוצרו לאחרונה בשל המתח מחוסר היציבות שעומד לבוא. יום לפני הפגישה המכרעת היא נמצאה מתה בחדרה. בניסיון אחרון לחתור ליציבות, האישים המרכזיים שהוזמנו הסכימו להיפגש לפסגה אחרונה שיכולה לעצור את הכאוס המתקרב, בתקווה לצאת לציבור בהודעה על הנהגה חדשה, לפני שיגלה על מותה. עכשיו כשהיא מתה, גורל מצודת אאבר תלוי באנשי המפתח שהוזמנו. עם זאת, אותם אנשים משתייכים בחשאי לסיעות שונות אשר מנסות לשלוט במצודת אאבר, כה חשאיות עד שמשתתפיהן שלהן לא מכירים איש את רעהו.
על כל בני הקבוצה לנסות ולחבור בכדי לקחת את מושכות ההנהגה לסיעתם, אך לכלל האנשים יש אינטרסים פרטיים משלהם, אשר לעיתים מתנגשים עם חזון או הצלחת השאר. הפסגה האחרונה עתידה להתרחש, ובסיומה - עידן חדש יחול במצודת אאבר.
נותרו 0 מקומות פנויים מתוך 16
גילאים: מבוגרים 18+