דרקוניקון 2018 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון - כנס המשחקים של הקיץ
תל-אביב, 23-24 לאוגוסט 2018

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות
 

לוח זמנים ומיקום

לוח זמנים

יומיים של דרקוניקון - כפול משחקים!
לאחר ההצלחה בשנה הקודמת, גם השנה דרקוניקון ממשיך לצמוח והכנס יימשך יומיים: חמישי ושישי, כך שהוא מתאים לכולם - תלמידים וסטודנטים, אנשים עובדים ומשפחות.

ביום חמישי שערי הכנס נפתחים בשעה תשע בבוקר והכנס ממשיך עד חצות.
לוח זמנים דרקוניקון
* בכל שורה השעה מימין מציינת את שעת תחילת הפעילות, בכל שעתיים מתחילים ארועים חדשים. משחקי תפקידים מתחילים כל ארבע שעות.

ביום שישי הכנס נפתח בשעה תשע ונסגר בשעה שלוש.

לוח זמנים דרקוניקון שישי
לא משנה מתי אתם מגיעים ולכמה זמן, בדרקוניקון תמצאו עושר של משחקים וחברים!

מיקום

כנס דרקוניקון יערך בהיכל אהל שם, אולם מפואר ברחוב רוקח 118 רמת-גן, במרחק של כ-20 דקות הליכה מתחנת הרכבת האוניברסיטה. בקרבת אהל שם יש חניה בשפע ברחוב. באהל שם תמצאו אולם מרכזי שישמש את ספריית משחקי הלוח, ארועי משחקי לוח ותפקידים, דוכנים ולטורנירים. בנוסף יש במקום שתי אולמות נוספים, כמו-גם כיתות למשחקי תפקידים.
בכנס יוצעו סנדויצ'ים למכירה ושתיה קלה בחינם לבאי הכנס. בקרבת הכנס יש מסעדות כשקניון איילון נמצא במרחק של כרבע שעה הליכה.

מתחם הכנס

הוראות הגעה
הגעה לכנס ברכבת: הכנס במרחק של כ- 20 דקות הליכה מתחנת הרכבת ת"א האוניברסיטה. מהתחנה יש ללכת לפארק גני יהושע, לחצות אותו לכיוון נחל הירקון ואז מגיעים לרחוב רוקח. פונים שמאלה ולאחר כ-300 מטר מגיעים לאהל שם. (הוראות הליכה מפורטות)
הגעה לכנס באוטובוס: ניתן להגיע לכנס עם כל קו שעובר ברחוב ז'בוטינסקי ברמת-גן, וללכת ברחוב רוקח מספר דקות. בין היתר ניתן להגיע עם: קווי דן 1,50,51,42,82,70 קווים 68,69,94. אגד 525, 531 ועוד.
הגעה לכנס ברכב: יש לרדת במחלף ההלכה באיילון, ולסוע לכיוון רמת גן, ברחוב אבא הילל סילבר לפנות שמאלה, ואז שוב שמאלה ברוקח, ולסוע עד שמגיעים לבית הצנחן. באזור יש שפע חנייה ברחוב.

מפת הגעה


הצג מפה גדולה יותר