דרקוניקון 2020 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון 2020
כנס המשחקים של הקיץ
דן פנורמה תל-אביב, 20-21 באוגוסט

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות

דרקוניקון 2020 נדחה עקב הקורונה

פעילויות חופשיות למשתתפי דרקוניקון

כל מי שמשתתף בכנס דרקוניקון מוזמן לשחק במגוון רחב של פעילויות חופשיות שלא מצריכות רכישת כרטיס מיוחד או רישום מראש. שימו לב, אם אתם מחפשים משחקי תפקידים, לארפים, טורנירים של משחקי לוח ו/או משחקי קלפים, תמצאו אותם בעמוד המשחקים של הכנס.

הדרכה של משחקי לוח

במתחם משחקי הלוח של דרקוניקון יש מספר שולחנות בהם תמצאו את המדריכים המיומנים שלהם, שישמחו להדגים לכם, לחברים ולמשפחה מגוון משחקים. המשחקים המודרכים כוללים שילוב בין משחקים משפחתיים כגון קינגדומינו, שם-קוד, התנגשות ועוד לצד המשחקים הלוהטים של אותה שנה, שנבחרים בידי צוות משחקי הלוח שלנו ומיועדים לשחקנים מנוסים יותר. ההדרכה היא בחינם ולכל דורש.

ספריית משחקי הלוח

במתחם משחקי הלוח תמצאו גם את ספריית משחקי הלוח שלנו, שכולל מגוון רחב של משחקים. בעמוד הספרייה תמצאו את רשימת המשחקים המלאה, כאשר השאלת המשחקים היא חופשית לכל משתתף שרכש כרטיס לדרקוניקון - אז בואו לשחק ולהכיר משחקים חדשים או ליהנות ממשחקים מוכרים.

שולחנות משחק חופשי

בדרקוניקון תמצאו גם אזור רחב ידיים עם שולחנות בו תוכלו לשבת ולשחק בכל זמן שתחפצו, לא נדרש להירשם למשחק באזור ואין עלות נוספת מעבר לכרטיס הכניסה. ניתן לשחק במשחקים שהבאתם מהבית, השאלתם מספריית משחקי הלוח או רכשתם במתחם הדוכנים שלנו - השולחנות יהיו זמינים לכל אורך הכנס. שימו לב שמתחם זה אינו מיועד למשחקי תפקידים.

מתחם הדוכנים

במתחם הדוכנים של דרקוניקון תמצאו תריסר דוכנים שונים ומגוונים, של החברות המובילות בישראל למשחקים שולחניים - משחקי תפקידים, משחקי לוח, קלפים, אביזרים ועוד. לפרטים נוספים בקרו בעמוד מתחם הדוכנים. בנוסף תמצאו במתחם גם את דוכן יד-2 שהינו חופשי לשימוש לכל מי שרכש כרטיס לכנס, ללא עמלות.


 

אודות דרקוניקון

דרקוניקון הוא כנס משחקי שולחן המתקיים כל שנה במהלך אוגוסט בתל-אביב, מ-2007 ועד היום. בכנס תמצאו את כל סוגי המשחקים: משחקי לוח, משחקי תפקידים, מבוכים ודרקונים, לארפים, מיניאטורות, משחקי קלפים ועוד.
הכנס מאורגן בהתנדבות על-ידי קהילת הפונדק ושחקנים מכל הארץ, עבור שחקנים.

מתי ואיפה

יום חמישי 20/8: 09:00 עד 23:00.
יום שישי 21/8: 09:00 עד 15:30.
מלון דן פנורמה תל-אביב.

קבלו עדכונים על הכנס

רוצים להתעדכן בכל מה שחדש בדרקוניקון? הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו -