דרקוניקון 2020 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון 2020
כנס המשחקים של הקיץ
דן פנורמה תל-אביב, 20-21 באוגוסט

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות

דחיית דרקוניקון 2020 עקב התפרצות הקורונה בישראל

בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים הכבירים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, לא הצלחנו להתגבר על מגפת הקורונה בישראל.
לאור זאת אנו מודיעים על דחיית כנס דרקוניקון 2020 שלא יתקיים הקיץ.

על דרקוניקון 2020 הכרזנו בתחילת השנה, זאת לאחר שפרסמנו את החזון השאפתני שלנו לדרקוניקון 2022. דרקוניקון 2020 היה אמור להיות הצעד הענק הראשון לעבר החזון הזה, כשלראשונה בישראל תכננו לקיים כנס משחקים במרכז הכנסים המקצועי של מלון דן פנורמה.

במרץ ואפריל הקורונה פרצה בישראל בעוז, אך אחרי פסח ובמאי נדמה היה שהצלחנו למגר את המגפה. אך לאור ההתפרצות המחודשת בשבועות האחרונים שגרמה לאובדן שליטה במגפה ולעלייה משמעותית במספר החולים, אנו נאלצים לדחות את דרקוניקון השנה. בשלב זה, הנחת הבסיס שלנו היא שהכנס יתקיים רק בשנה הבאה.

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לקבל עדכונים על הכנס ונצלו את הזמן להמשיך לשחק בבית, עם החברים ועם המשפחה וכמובן שימרו על עצמכם. אנו רוצים להגיד תודה אדירה ולשגר חיבוק לכל השחקנים, המנחות, המתנדבים והסגל הנהדר של דרקוניקון.

נתראה בכנס הבא :)
צוות דרקוניקון.


 

אודות דרקוניקון

דרקוניקון הוא כנס משחקי שולחן המתקיים כל שנה במהלך אוגוסט בתל-אביב, מ-2007 ועד היום. בכנס תמצאו את כל סוגי המשחקים: משחקי לוח, משחקי תפקידים, מבוכים ודרקונים, לארפים, משחקי קלפים ועוד.
הכנס מאורגן בהתנדבות על-ידי קהילת הפונדק ושחקנים מכל הארץ, עבור שחקנים.

מתי ואיפה

יום חמישי 20/8: 09:00 עד 23:00.
יום שישי 21/8: 09:00 עד 15:30.
מלון דן פנורמה תל-אביב.

קבלו עדכונים על הכנס

רוצים להתעדכן בכל מה שחדש בדרקוניקון? הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו -