דרקוניקון 2021 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון 2021
כנס המשחקים של הקיץ
אהל שם רמת-גן, 26-27 באוגוסט

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות

ביטול דרקוניקון 2021

לא תמיד מצליחים לנצח את הדרקון, וגם בפנדמיק לפעמים מפסידים.
למרות כל המאמצים וההכנות, אנו נאלצים להודיע על ביטול דרקוניקון היום (23/8) זאת עקב הודעה שקיבלנו מעירית רמת-גן שייתכן שמתחם אהל שם ישמש כמתחם לבדיקות סרולוגיות כחלק מההכנות לפתיחת שנת הלימודים, בהתאם לזמינות פיקוד העורף.

מאז שקיבלנו את ההודעה, ניסינו להבין מול הגורמים האחראיים באהל שם ובעירייה האם אכן זה המצב הסופי והאם ניתן להתחשב במאות המשתתפים בכנס שמגיעים אליו מרחבי הארץ ומתכוננים עבורו. אנו מודים על התמיכה שקיבלנו בנושא מחברת הכנסת שרן השכל ומראש העירייה כרמל שאמה הכהן. למרות כל המאמצים הכבירים שהשקענו בכך, לא הצלחנו לקבל אישור שיהיה ניתן לקיים את הכנס באהל שם.

לצערנו, ההודעה הגיעה מאוחר מכדי שנוכל למצוא מיקום חילופי לכנס - למעשה גם אהל שם היה מיקום חליפי לאחר שמלון דן פנורמה הודיע לנו בסוף יולי שאינו יכול לארח את הכנס השנה.
אנו מודים לכל חברי הסגל, המנחות, המתנדבים, והמשתתפים שעמלו, השקיעו והתכוננו לדרקוניקון 2021. אנו מקווים שבשנה הבאה הקורונה תהיה סופסוף מאחורינו ונוכל לקיים את הכנס כהלכתו.
במידה שרכשתם כרטיסים לכנס, נבצע החזר כספי מלא על עלות הכרטיסים בימים הקרובים.

אנו ממליצים להירשם לרשימת הדיוור שלנו, אם עדיין לא עשיתם זאת, כדי לקבל עדכונים מאיתנו לגבי דרקוניקון בעתיד.


 

אודות דרקוניקון

דרקוניקון הוא כנס משחקי שולחן המתקיים כל שנה במהלך אוגוסט בתל-אביב, מ-2007 ועד היום. בכנס תמצאו את כל סוגי המשחקים: משחקי לוח, משחקי תפקידים, מבוכים ודרקונים, לארפים, מיניאטורות, משחקי קלפים ועוד.
הכנס מאורגן בהתנדבות על-ידי קהילת הפונדק ושחקנים מכל הארץ, עבור שחקנים.

מתי ואיפה

יום חמישי 26/8: 09:00 עד 23:00.
יום שישי 27/8: 09:00 עד 15:30.
אהל שם רמת-גן.

קבלו עדכונים על הכנס

רוצים להתעדכן בכל מה שחדש בדרקוניקון? הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו -