דרקוניקון 2021 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון 2021
כנס המשחקים של הקיץ
אהל שם רמת-גן, 26-27 באוגוסט

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות

ביטול דרקוניקון 2021 עקב הקורונה פרטים בקישור

מתחם דוכני המשחקים בדרקוניקון

דרקוניקון גאה לארח את מתחם הדוכנים הגדול בישראל של משחקי לוח, משחקי תפקידים, משחקי קלפים, מיניאטורות ועם כל האביזרים והתוספות שתוכלו לדמיין למשחק שלכם. בכנס יש מעל תריסר דוכנים של החברות המובילות בישראל כמו גם של יוצרים עצמאיים וחברות שמפיקות משחקים בעברית.

רשימת הדוכנים בכנס

תיאורי הדוכנים:
 • בריינגו - אנו ב- braingo מתמחים במשחקי חשיבה ומשחקים חברתיים.
  המשחקים שלנו מהווים כלי נהדר לפיתוח חשיבה אסטרטגית ולמידה משמעותית בדרך אטרקטיבית ומהנה. משחקי הקופסא שלנו יוצרים קרקע פוריה ללימוד ופיתוח מיומנויות החשובות להתפתחות.
 • דוב לדעת - בית הוצאה לתרגום משחקי קופסה. אנחנו בוחרים משחקים חדשים, מעניינים, עם מכניקת שונות ומגוונות שמעשירים את הספרייה ושעות הפנאי שלכם ושלכן. רוב המשחקים שלנו מתאימים במיוחד לנוער וקהל בוגר - אך שיש לנו גם משחקים למשפחות. בדוכן ניתן להשיג גם את כל ספרי ההוצאה - המתמחה בהוצאת ספרי מדע לילדים וילדות וספרות ספקולטיבית ליסודי, נוער וקהל בוגר.
 • דרקון בדלת - Your one stop shop for D&D towers, dice, map books and more. Enjoy our caricature artist, who will delight you by creating pictures of you in all your D&D glory. Don’t miss the opportunity to meet our wonderful DMs and book the ideal D&D quest for you.
 • הגובלין החכם - מיניאטורות ,ספרים, ציוד נלווה למשחקי תפקידים ומוצרים מעולם הפנטזיה.
 • הוצאת גיבורים - ההוצאה לאור של משחקי תפקידים בעברית שנוצרים בידי חובבים מבית העמותה למשחקי תפקידים בישראל.
 • הפונדק הוצאה לאור - ההוצאה לאור הותיקה בישראל של משחקי תפקידים מקוריים בעברית, עם מבחר הרפתקאות, עולמות מערכה ועוד. בואו להכיר את איי הסערה, עולם המערכה הביתי שלנו, שמתאים לכל משחק פנטזיה.
 • הממלכה - חנות התחביב הבולטת בארץ, מבחר משחקי לוח וקלפים הגדול בישראל, מגוון גדול של משחקי תפקידים ומיניאטורות. השער שלך לעולם הפנטזיה והמשחקים. בוא לבקר ולשחק בחנקין 10, הוד השרון.
 • הקוביה - חברת הקובייה החלה את פעילותה בשנת 2000 בתור משווקת בלעדית של המשחק "המתיישבים של קטאן" בגרסתו העברית, ומשחקי הקלפים מסדרת "מנצ'קין". מאז, מתמחה חברת הקובייה בייבוא ושיווק משחקי לוח, אסטרטגיה, קלפים ומשחקי תפקידים.
  מוטו החברה "לשחק, לחשוב, ליהנות", מורגש בכל משחק ומשחק
 • חרבות וכשפים - בדוכן תוכלו לקבל את כל מה שנחוץ כדי להתחיל לשחק משחקי תפקידים: הערכה למתחיל כוללת חוברות לשחקן ולמנחה המתחילים, קוביות, דפי דמות מוכנים, ולא רק החוקים אלא גם הדרכה מלאה לתחילת המשחק. מי שכבר הבטיחו לעצמם ערכות במימון ההמונים יוכלו לאסוף את השלל, ומי שאלה צעדיהם הראשונים בתחביב יוכלו להשיג ערכה חדשה ולהתחיל לשחק!
 • פריק - פריק היא הבית של משחקי הקופסא, התפקידים והקלפים בישראל.
  אנחנו מחזיקים את המלאי העדכני ביותר, ומתמחים בהתאמה אישית של המשחקים לשחקנים..אז יאללה, בואו לשחק
 • מלכה סימון - אני עוסקת באיור ומציירת במקום לפי מה שהלקוחות מבקשים. אוהבת בעיקר לצייר דמויות מעולם הפנטזיה, תרבות הפופ, סרטים וסדרות.
 • משחקים וחושבים (מו"ח) - יבואן רשמי ובלעדי למוצרי Games Workshop לישראל.
 • 20 טבעי - חנות משחקים שמתמחה במיניאטורות.
 • ליגיון 501 - האגרוף של ויידר מגיע לדרקוניקון. הכירו את ארגון ה Cosplay של מלחמת הכוכבים, שיבואו לכנס ביום שישי. מוזמנים להצטרף אלינו!
 • Total lost - נוצר על ידי מעצב הגרפי רני אטלן. בדוכן תוכלו למצוא הדפסים אומנותיים, מדבקות ויניל ,מגנטים מגניבים, שלטים מקוריים לדלתות הבית וכדומה. והכל בעיצובו האישי ,המקורי והמעניין של רני אטלן.
 • Make Play Repeat - סטודיו לעיצוב ופיתוח משחקים וצעצועים. עוסקים בליווי לקוחות בדרך להשלמת המשחקים שלהם, ללא הבדל גודל, סוג או תחום .בנוסף מתמחים בלימוד והנחיית פיתוח משחקים. תוכלו למצוא אצלנו ערכות שילוו אתכם בתהליך פיתוח משחק קופסא מקורי משלכם.
 • Goola - אנחנו גליה ודניאל (נשואים) ויש לנו עסק שנקרא גולה, לפיתוח ועיצוב משחקי קופסא. יש לנו 3 משחקים חדשים שהוצאנו ממש עכשיו שהם פיתוח ועיצוב שלנו.

הפעלת דוכן וחסויות

כמו בכל שנה, אנו מוקירים את העוסקים והעצמאיים שבתחום משחקי התפקידים, משחקי הלוח, המיניאטורות, מד"ב והיצירה בישראל, ונשמח לארח את הדוכן שלכם בכנס המשחקים הגדול בישראל. השנה הכנס נערך באהל שם רמת-גן, שמציע תנאים מפנקים במיוחד.
אם ברצונך לתת חסות לכנס דרקוניקון, בין אם אתה רוצה לקדם מוצר, מותג או חברה לקהל הכנס, נשמח לעבוד איתכם.

לפרטים נוספים הורידו את מסמך הדוכנים והחסויות של דרקוניקון.


 

אודות דרקוניקון

דרקוניקון הוא כנס משחקי שולחן המתקיים כל שנה במהלך אוגוסט בתל-אביב, מ-2007 ועד היום. בכנס תמצאו את כל סוגי המשחקים: משחקי לוח, משחקי תפקידים, מבוכים ודרקונים, לארפים, משחקי קלפים ועוד.
הכנס מאורגן בהתנדבות על-ידי קהילת הפונדק ושחקנים מכל הארץ, עבור שחקנים.

מתי ואיפה

יום חמישי 26/8: 09:00 עד 23:00.
יום שישי 27/8: 09:00 עד 15:30.
אהל שם רמת-גן.

קבלו עדכונים על הכנס

רוצים להתעדכן בכל מה שחדש בדרקוניקון? הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו -