דרקוניקון 2021 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון 2021
כנס המשחקים של הקיץ
אהל שם רמת-גן, 26-27 באוגוסט

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות

רישום מוקדם לכנס

הרישום לכנס הסתיים, ניתן לרכוש כרטיסים בקופות

סינון משחקים

ביטול דרקוניקון 2021 עקב הקורונה פרטים בקישור

רשימת המשחקים בדרקוניקון 2021

הרישום לכנס הסתיים, ניתן לרכוש כרטיסים בקופות

מנחה: עידו צנג
שיטה: אחר
סוג: משחק תפקידים שולחני
יום: 26 באוגוסט
שעות: 18:00 - 21:30
פשקובסקיה, רוסיה, אביב 1943.

"...אמנם הֶחְזַרְתְּ את כולן לבסיס בשלום, אבל מה עם המטוסים סג"מ פשקובה? אה?! שניים מהם מחוררים כמו גבינה! איך יטוסו הלילה שוב? פגיעה בציוד זו בגידה! שמתי עלייך עין, פשקובה, תדעי לך. תדאגי שעד הלילה כל המטוסים יהיו שמישים למשימות ואולי לא אצטרך לדווח על הרשלנות שלך לממונים עלי. אני מציעה שתרשימי אותי סג"מ. משוחררת."

עוד בוקר, עוד תחקור משימה, עוד היתקלות בסרן קוזנובה הקצינה הפוליטית. היא כמו כלבה שלא מרפה. תמיד עם העין שלה פקוחה בכל מקום. תמיד תמצא דרך לשים אוֹתָךְ בפינה. תמיד עם השיער המושלם שלה ועיני השקד הכחולות האלה.

באוהל עם הטייסות שלך את דואגת שגלינה ואירנה יילכו לארגן חלקי חילוף (אין לך מושג איך הן הולכות לעשות את זה), שסווטלנה תלך למרפאה לעזור לטפל בנטאשה שנפצעה במשימה של הלילה הקודם ושילנה תתחיל לעזור למכונאיות לטפל במטוסים. זה נראה כאילו שינה כבר לא תהיה היום.
איך לעזאזל הבנות ייתפקדו במשימה של הלילה הקרוב ללא שינה?
אין זמן לחשוב גם על זה - יש ניירת למלא...

בהצלחה!

במשחק בשיטת "מכשפות הלילה" תשחקו טייסות מגדוד 588 הכל-נשי, שביצעו אלפי משימות הטרדה ליליות בעזרת מטוסים מיושנים במהלך מלחה"ע ה-II והתמודדו עם מצבים בלתי-אפשריים בלילות וגם בימים.

אזהרה: המשחק יכיל תכנים שוביניסטיים תואמי-תקופה ומצב (גברים רוסים, בפרט טייסים, לא הבינו מה הנשים בכלל עושות שם) וגם יתמקד במערכות היחסים בין הדמויות ובין הסובבות אותן, ועשוי בהחלט ללכת לכיוונים רומנטיים.
נותרו 1 מקומות פנויים מתוך 4
גילאים: מבוגרים 18+