דרקוניקון 2021 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון 2021
כנס המשחקים של הקיץ
אהל שם רמת-גן, 26-27 באוגוסט

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות

רישום מוקדם לכנס

הרישום לכנס הסתיים, ניתן לרכוש כרטיסים בקופות

סינון משחקים

ביטול דרקוניקון 2021 עקב הקורונה פרטים בקישור

רשימת המשחקים בדרקוניקון 2021

הרישום לכנס הסתיים, ניתן לרכוש כרטיסים בקופות

מנחה: ערן ארבל
שיטה: מבוכים ודרקונים 5
סוג: משחק תפקידים שולחני
יום: 26 באוגוסט
שעות: 14:00 - 17:30
למרגלות הרי החרב המושלגים יש עיירת כורים קטנה בשם פאנדאלין. התושבים בדרך כלל שקטים, עובדים קשה ואוהבים את המקום למרות קושי החיים רחוק כל כך מהערים הגדולות. אין להם חומות או משמר אבל יש להם מספיק צרות.
לאחרונה, כנראה לאחר שסולק על ידי חזקים ממנו, דרקון לבן בשם Cryovain הגיע לאזור והכריז על רכס הרי החרב כשלו. הוא עכשיו עף מעל הגבעות והיערות בציד אחר טרף ואוצר קלים. הוא אכזרי וההתקפות שלו נהיות תכופות יותר ואלימות יותר. עוד יותר גרוע, הפעולות שלו גרמו לכל שאר המפלצות שבאזור לנוע באי נוחות ולהגיע למקומות בהם לא היו קודם.
תושבי פאנדאלין וכל האזרחים המתורבתים באזור צריכים עזרה בלהיפטר מהדרקון המטורף ומהצרות שהוא גורם. אבל זה לא יהיה קל. אפילו דרקון לבן צעיר מסוכן יותר משבט של אורקים. האם תוכלו לעזור?

הדרקון מכיפת צריח-קרח היא הרפתקת המבוא הרשמית החדשה של מבוכים ודרקונים מהדורה 5. היא מיועדת למתחילים, לחסרי ניסיון ומתאימה לכל אחד. היא בנויה כעולם פתוח ומאפשרת לשחקנים לבחור את ההרפתקה של עצמם.
המשחק עצמו ירוץ במתכונת ליגת ההרפתקנים חוקית ומיועד לדמויות ממדרגה 1. אם יש לכם כזאת דמות, הביאו אותה. אם לא, אעזור לכם להכין אחת (אנא נסו להגיע מוקדם יותר בשביל זה).
בהצלחה.
נותרו 0 מקומות פנויים מתוך 5
גילאים: בוגרים 15+