דרקוניקון 2021 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון 2021
כנס המשחקים של הקיץ
אהל שם רמת-גן, 26-27 באוגוסט

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות

רישום מוקדם לכנס

הרישום לכנס הסתיים, ניתן לרכוש כרטיסים בקופות

סינון משחקים

ביטול דרקוניקון 2021 עקב הקורונה פרטים בקישור

רשימת המשחקים בדרקוניקון 2021

הרישום לכנס הסתיים, ניתן לרכוש כרטיסים בקופות

מנחה: איתמר כהן
שיטה:
סוג: משחק תפקידים חי
יום: 27 באוגוסט
שעות: 10:00 - 13:30
270 כדי לנצח, והמערכה הפוליטית עומדת להגיע לסיומה.

לאחר שנה של נאומים, ספינים, עצרות תמיכה, גיוס תרומות, קבלת תמיכה מארגונים לאומיים ושלל פרסומות בעיתון, ברדיו ובטלוויזיה, שני המועמדים לנשיאות ה46 של ארצות הברית ניצבים בפני יום הדין – ליל הבחירות.

מהצד הדמוקרטי ניצב המועמד לנשיאות הסנטור ג'ון בליין, במקור מפלורידה, נתמך על ידי משפחתו וסגנו ביל קונרד, יחד עם הסגל המוכשר שלהם. עם זאת, האם הכל באמת כשורה? משפחתו של ג'ון מתנכרת לו, סגנו עדיין מריר בשל ההפסד במרוץ המקדים המפלגתי, ובכירים ובכירות אחרים במערך שוקלים אם בכלל להמשיך לאחר הלילה המכריע.

ככל שהערב יתקדם והלחץ יעלה, הבעיות הנסתרות הרבות יעלו אט-אט מעל פני השטח, עד לשיא הבלתי נמנע, כל זאת על רקע ההחלטה החשובה ביותר של ארצות הברית בארבע השנים העתידיות. בעוד המרוץ לנשיאות דוהר ללא מעצורים, נושף בעורפם של כלל הנוכחים, יהיה בקרוב עליהם לבחור בין ערכיהם הבסיסיים, עמדותיהם הפוליטיות ורצונותיהם האישיים. בסופו של יום, יהיה על אמריקה לקבל את הנשיא הנבחר, והיא מצפה להנהגה ממנו ומאנשיו.

השעות הקרובות יהיו גורליות עבור שמונת האנשים בחדר והאומה כולה.
הבטחות יפוזרו, בריתות יירקמו ועימותים יתרחשו. 270 כדי לנצח.

======
לארפ לא פוליטי על פוליטיקה. המשחק צפוי להימשך בין שעתיים וחצי לשלוש. לנרשמים ולנרשמות מראש, אנא פנו לקבלת דמות מראש במייל itaimarr@gmail.com.
נותרו 0 מקומות פנויים מתוך 8
גילאים: מבוגרים 18+