דרקוניקון 2022 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון 2022
כנס המשחקים של הקיץ
דן פנורמה, תל-אביב, 25-26 באוגוסט

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות

רישום מוקדם לכנס

הרישום המוקדם לכנס הסתיים, ניתן לרכוש כרטיסים בקופות

סינון משחקים

רשימת המשחקים בדרקוניקון 2022

הרישום המוקדם לכנס הסתיים, ניתן לרכוש כרטיסים בקופות.
הערה: במהלך הכנס המידע אינו מעודכן בזמן אמת, לבירור מקומות פנויים וסטטוס רישום למשחקים יש לבדוק בקופות

מנחה: איתמר כהן
שיטה:
סוג: משחק תפקידים חי
יום: 25 באוגוסט
שעות: 14:00 - 17:30
איטליה, 1508. ארץ המגף מדממת כבר כמעט עשר שנים. האדמה האיטלקית הייתה מאז ומעולם מקור לתככים, מרמה ושאפתנות בלתי פוסקת. עד שנת 1492, ניהל המדינאי המבריק לורנצו דה מדיצ'י מאמצים דיפלומטיים מוצלחים לשימור האחדות הלאומית האיטלקית. במותו, ציווה לעם האיטלקי דבר אחד בלבד: חופש.

לא עבר זמן רב ובשנת 1494, נכנסה צרפת וכבשה לעצמה לראשונה אדמה איטלקית. על אף שנהדפה תחילה, כבשה לבסוף אדמות נוספות. הכתר הספרדי השווה כמעט מיד, לא מוכן להיוותר מאחור. מתשע אומות איטלקיות עצמאיות וגאות נותרו רק שלוש, כולן בסכנה אדירה מאין כמוה.

על רקע המשך המתיחות בין כלל הצדדים, החליט האפיפיור לכנס מועצת חירום שתמנע שפיכות דמים. יותר מכל, הוא מקווה לשמר את עצמאותה של איטליה בדמות הממלכות הנותרות. עם זאת, לצדדים רבים ישנם אינטרסים שונים בתכלית: צרפת וספרד מעוניינות לגרוף הישגים נוספים בטרם הכרזה על הפסקת אש, בעוד האימפריה הרומית הקדושה בכלל מעוניינת בהמשך הלחימה. בנוסף לכך, נסיכים ואדונים מכלל האומות חלוקים על מהי הדרך הטובה ביותר להמשיך ולהתנהל: חלקם דורשים את שימור העצמאות האיטלקית בכל מחיר, אחרים שוקלים להישבע אמונים לממלכה כזאת או אחרת, ויש מי מהם שמעוניינים בדברים שונים בתכלית.

עוד נכונה עבודה רבה לכלל הצדדים, כשבמוקד עדיין עומדת שאלה בסיסית אחת: מהו חופש, והאם הוא שווה עוד מאה שנות מלחמה?
נותרו 0 מקומות פנויים מתוך 20
גילאים: מבוגרים 18+