דרקוניקון 2022 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון 2022
כנס המשחקים של הקיץ
דן פנורמה, תל-אביב, 25-26 באוגוסט

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות

רישום מוקדם לכנס

הרישום המוקדם לכנס הסתיים, ניתן לרכוש כרטיסים בקופות

סינון משחקים

רשימת המשחקים בדרקוניקון 2022

הרישום המוקדם לכנס הסתיים, ניתן לרכוש כרטיסים בקופות.
הערה: במהלך הכנס המידע אינו מעודכן בזמן אמת, לבירור מקומות פנויים וסטטוס רישום למשחקים יש לבדוק בקופות

מנחה: דימיטרי ונגר
שיטה: הנשגבים - Exalted
סוג: משחק תפקידים שולחני
יום: 25 באוגוסט
שעות: 18:00 - 21:30
במשך עשורים בילית את הימים תחת אורה הירוק של השמש בשגרה נוקשה, שביצועה הוא כל המהות והסיבה לקיומך. הציות לאינספור החוקים של הגיהנום היה עולך הבלתי פוסק - למד מסוף כל החוכמה, אך אל תלמד את הסודות האסורים עליך. מלא את היכלי עיר השדים בשאון, אך אל תתן לרוח החרש לשמוע אותך. צעד שבעה ימים דרך המדבר האינסופי עד שתגיע לסופו.

החלק האחרון לא קורה הרבה, רק אם צירוף מקרים מיוחד עומד לקרות בעוד שבעה ימים - כשסוד שהתגלה מביא למותו של אדם, או שאדם שנידון למוות בתלייה שורד שלושה ימים ושלושה לילות על החבל. לפעמים, יש לעשות את המסע בלי שקרה משהו מיוחד, בתגובה למהות וכח הרצון של מכשף.

עברו שנים מאז הפעם האחרונה שהיית בבריאה, וגם אז לא זכית להינות מחופש, אלא רק להחליף מערכת חוקים מורכבת בציות עיוור לגחמות של עריץ. אבל הפעם, הפעם תהיה שונה.

בעוד שבעה ימים, מכשפי החצר של אציל רב עוצמה עומדים לנצל לילה חסר ירח על מנת לזמן מספר שדים, אבל כשהם יצטרכו לכבול את השדים לרצונם, הם יגלו שהמחשבות שלהם נעות לאט, שהם לא מסוגלים להתרכז, שהם לא במצב להכפיף אף אחד לכח שלהם. המכשפים האלה יורעלו על ידי האויבים של האציל, ואחרי שתשמידו אותם, אתם תהיו חופשיים.

המשחק מיועד לשחקנים שמכירים את השיטה.
נותרו 0 מקומות פנויים מתוך 5
גילאים: בוגרים 15+