דרקוניקון 2023 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון 2023
כנס המשחקים של הקיץ
איסט TLV, תל-אביב, 20-21 באוגוסט

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות

אודות דרקוניקון - כנס משחקים קהילתי

דרקוניקון - בידי חובבים, עבור חובבים

דרקוניקון הוא כנס משחקים שבו אתם יכולים לשחק בכל משחק שבו אתם חפצים - משחקי תפקידים, מבוכים ודרקונים, משחקי לוח, ומשחקי קלפים. הכנס מאורגן על-ידי קהילת הפונדק וחובבים מכל הארץ, עבור חובבים. רבים מאנשי הסגל, המנחים והמתנדבים בכנס, התחילו כמשתתפים מהשורה.

פעם ראשונה בדרקוניקון?

ברוכ.ה הבא.ה - אנו תמיד שמחים לפגוש משתתפים חדשים בכנס.
דרקוניקון הוא כנס של משחקים: משחקי לוח, משחקי תפקידים שולחניים וחיים, משחקי מיניאטורות ועוד. אלו הם משחקים חברתיים בהם השחקנים משתפים פעולה או מתחרים אחד בשני.
בכנס תמצאו מגוון רחב של משחקי תפקידים (מה זה משחקי תפקידים), שבהם כל שחקן מגלם דמות דמיונית. תוכלו להשתתף במשחקים של מבוכים ודרקונים, פאת'פיינדר בעולמות פראיים ועודמגוון רחב של שיטות משחק. דרקוניקון זו הזדמנות מצוינת לשחק בפעם הראשונה במשחק תפקידים - לבד, עם חברים או עם המשפחה.
משחקי תחביב כוללים גם משחקי-לוח שבשנים האחרונות משגשגים - לא רק משחקי קופסה כגון מונופול או סיכון אלא משחקי לוח בדמות המתיישבים של קטאן, מנצ'קין, שם-קוד וכך הלאה. בכנס תוכלו לשחק בעשרות משחקים שונים ועשירים, המיועדים לגילאים שונים, ובעלי רמות מורכבות הנעות ממשחקים בני חצי שעה ועד שלושה או ארבע שעות. סגל הכנס ישמח ללמד אותכם לשחק בהם.
הכנס כולל עוד שני סוגים של משחקים: משחקי מיניאטורות, אותם ניתן ללמוד בכנס וגם להשתתף בסדנת צביעה, או להביא מהבית צבא של "חיילים" ולהשתתף בטורניר.
משחקי קלפים אסיפים, שהידוע מתוכם הוא מג'יק, כל שחקן מרכיב לעצמו חבילת קלפים, עמם הוא מתמודד בטורניר. בכנס יש גם טורנירים מסוג דראפט, בהם רוכשים ופותחים במקום חבילות של קלפים מהם מרכיבים את החפיסה למשחק.

הצוות שלנו ישמח להדריך אותכם במהלך הכנס. אם יש לכם שאלות או קושיות, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

אודות הפונדק

הפונדק הוצאה לאור - המוציא לאור הוותיק בישראל של משחקי תפקידים, מוציא לאור את עולם המערכה המקורי איי הסערה ומתרגם את פאת'פיינדר בעולמות פראיים.
אתר הפונדק - אתר התוכן הגדול והותיק למשחקי-תפקידים ומשחקי לוח בישראל. אתם מוזמנים לקרוא מאמרים, סקירות ועוד.
פורום הפונדק - פורום קהילתי תוסס שכולל דיונים על משחקי-תפקידים, משחקים מקוונים בפורום עצמו, פורום המוקדש למשחקי לוח ועודד.


 

אודות דרקוניקון

דרקוניקון הוא כנס משחקי שולחן המתקיים כל שנה במהלך אוגוסט בתל-אביב, מ-2007 ועד היום. בכנס תמצאו את כל סוגי המשחקים: משחקי לוח, משחקי תפקידים, מבוכים ודרקונים, לארפים, משחקי קלפים ועוד.
הכנס מאורגן בהתנדבות על-ידי קהילת הפונדק ושחקנים מכל הארץ, עבור שחקנים.

מתי ואיפה

יום ראשון 20/8: 09:30 עד 23:00.
יום שני 21/8: 09:30 עד 20:00.
איסט TLV, תל-אביב.

קבלו עדכונים על הכנס

רוצים להתעדכן בכל מה שחדש בדרקוניקון? הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו -