דרקוניקון 2023 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון 2023
כנס המשחקים של הקיץ
איסט TLV, תל-אביב, 20-21 באוגוסט

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות

פעילויות חופשיות למשתתפי דרקוניקון

כל מי שמשתתף בכנס דרקוניקון מוזמן לשחק במגוון רחב של פעילויות חופשיות שלא מצריכות רכישת כרטיס מיוחד או רישום מראש. שימו לב, אם אתם מחפשים משחקי תפקידים, לארפים, טורנירים של משחקי לוח ו/או משחקי קלפים, תמצאו אותם בעמוד המשחקים של הכנס.

הדגמות משחקי לוח חמים ל-2023

כמו בכל בשנה, אנחנו מביאים לכנס את המשחקים הכי חמים באותה שנה. הנה רשימת משחקים חדשים ופופולריים שיהיו פתוחים על השולחנות עם מדריכים צמודים לרשותכם!

פגשו את היוצר - מפגש עם יוצרי משחקי לוח ישראליים

בואו לפגוש את יוצרי משחקי הלוח הישראליים בכנס דרקוניקון - גם את היוצרים שהגישו משחקים לתחרות אתגר בקופסא, וגם יוצרים וותיקים ומוערכים שיגיעו לכנס.

קווסטים מבית Rooms & Realms

המשתתפים הולכים להנות ממסע קווסטים סוחף (quests) הכולל פתרון חידות אינטראקטיבי ומשחק תפקידים מול שחקני תיאטרון מחופשים המפוזרים ברחבי הכנס, כל זאת תוך שילוב של עלילת החדר המקורית והדמויות בו. באולם הפנימי של הכנס תמצאו את המאהל של הקיפר אצלו תוכלו לקבל הנחיות לקראת המסע שלכם. עזרו לו לאסוף חול עבור השעון שלו, לפני שייגמר לו הזמן...

הדרכה של משחקי לוח

במתחם משחקי הלוח של דרקוניקון יש מספר שולחנות בהם תמצאו את המדריכים המיומנים שלהם, שישמחו להדגים לכם, לחברים ולמשפחה מגוון משחקים. המשחקים המודרכים כוללים שילוב בין משחקים משפחתיים כגון קינגדומינו, שם-קוד, התנגשות ועוד לצד המשחקים הלוהטים של אותה שנה, שנבחרים בידי צוות משחקי הלוח שלנו ומיועדים לשחקנים מנוסים יותר. ההדרכה היא בחינם ולכל דורש.

ספריית משחקי הלוח

במתחם משחקי הלוח תמצאו גם את ספריית משחקי הלוח שלנו, שכולל מגוון רחב של משחקים. בעמוד הספרייה תמצאו את רשימת המשחקים המלאה, כאשר השאלת המשחקים היא חופשית לכל משתתף שרכש כרטיס לדרקוניקון - אז בואו לשחק ולהכיר משחקים חדשים או ליהנות ממשחקים מוכרים.

שולחנות משחק חופשי

בדרקוניקון תמצאו גם אזור רחב ידיים עם שולחנות בו תוכלו לשבת ולשחק בכל זמן שתחפצו, לא נדרש להירשם למשחק באזור ואין עלות נוספת מעבר לכרטיס הכניסה. ניתן לשחק במשחקים שהבאתם מהבית, השאלתם מספריית משחקי הלוח או רכשתם במתחם הדוכנים שלנו - השולחנות יהיו זמינים לכל אורך הכנס. שימו לב שמתחם זה אינו מיועד למשחקי תפקידים.


 

אודות דרקוניקון

דרקוניקון הוא כנס משחקי שולחן המתקיים כל שנה במהלך אוגוסט בתל-אביב, מ-2007 ועד היום. בכנס תמצאו את כל סוגי המשחקים: משחקי לוח, משחקי תפקידים, מבוכים ודרקונים, לארפים, מיניאטורות, משחקי קלפים ועוד.
הכנס מאורגן בהתנדבות על-ידי קהילת הפונדק ושחקנים מכל הארץ, עבור שחקנים.

מתי ואיפה

יום ראשון 20/8: 09:30 עד 23:00.
יום שני 21/8: 09:30 עד 20:00.
איסט TLV, תל-אביב.

קבלו עדכונים על הכנס

רוצים להתעדכן בכל מה שחדש בדרקוניקון? הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו -