דרקוניקון 2023 לוגו משחקי תפקידים לוח

דרקוניקון 2023
כנס המשחקים של הקיץ
איסט TLV, תל-אביב, 20-21 באוגוסט

הפונדק הוצאה לאור - מבוכים ודרקונים, הרפתקאות

רישום מוקדם לכנס

הרישום המוקדם לכנס הסתיים, ניתן לרכוש כרטיסים בקופות

סינון משחקים

רשימת המשחקים בדרקוניקון 2023

הרישום המוקדם לכנס הסתיים, ניתן לרכוש כרטיסים בקופות.
שימו לב שיש גם שלל פעילויות ומשחקים בכנס שלא דורשים רישום מראש, בעמוד הפעילויות החופשיות. בנוסף יעמדו לשירותכם עשרות שולחנות למשחק חופשי.

הערה: במהלך הכנס המידע אינו מעודכן בזמן אמת, לבירור מקומות פנויים וסטטוס רישום למשחקים יש לבדוק בקופות.

מנחה: יעקב הס
שיטה: עולמות פראיים - Savage Worlds
סוג: משחק תפקידים שולחני
יום: 21 באוגוסט
שעות: 11:00 - 14:30
היכנשהו בעולם הצללים, צייד צללים, מכשף, ערפדה עתיקה, אבירת פיות נמלטת ואשת זאב מגיעים כולם לאותו המקום במטרה לפגוש מכשף בשם ברנבס הייל. מה כבר יכול להשתבש, כאשר האיש שאתה מחפש עוסק במאגיית זמן מתקדמת, שאף אחד לא עסק בה קודם? וכשהוא עושה עסקאות בלי שאתה מודע אליהן, ומשתמש בך למטרותיו שלו?
בואו לחוות הרפתקה מותחת, פראית ובנויה היטב כדי לאפשר חופש לדמויות שלכם, בה לכל דמות יש את המטרות שלה, והזמן אף פעם לא היה מוזר יותר!
ההרפתקה עשויה לכלול מצב של דמות נגד דמות (כתלות בבחירות של כל שחקן ובכיוון שאליו הדמויות יתפתחו) והיא אינה מתאימה לילדים או לאנשים שמעוניינים בהרפתקה קלילה ומצחיקה. יהיו כמה בדיחות פה ושם, אבל הסגנון קרוב יותר לאימה מאשר לכל דבר אחר.
ההרפתקה תרוץ ב'עולם המערכה' שבו מתרחשות סדרות ציידי הצללים (החל מסדרת הטלוויזיה באותו השם, וגם סדרות בני הנפילים / כלי התמותה, מיומנויות אפלות ומכשירי התופת). רצוי להיות בעלי רקע של לפחות אחד מהספרים / צפייה בסדרת הטלוויזיה עבור המשחק, אבל זה לא חובה.
המשחק ירוץ בשיטת עולמות פראיים (חוקי עולם תוצרת בית). אין צורך בהיכרות מוקדמת עם השיטה; עולמות פראיים סבלנית מאוד לנובים וגם אני משתדל להיות כזה.
נותרו 0 מקומות פנויים מתוך 5
גילאים: בוגרים 15+